Modern Shoreditch Studio Central Location

  • 40 m²

1-pokojowy Modern Shoreditch Studio Central Location Londyn jest położony 2 km od takich obiektów jak Punkt widokowy Sky Garden, około 10 min pieszo od stacji metro Old Street. Apartament o powierzchni 37 m² może pomieścić maksymalnie 2 osób.

Obiekt dysponuje łazienką z suszarką do włosów i ręcznikami kąpielowymi. Do dyspozycji Gości są także zmywarka.

Ten apartament posiada pełnowymiarową kuchnię wraz z czajnikami elektrycznymi, lodówką i tosterem.

Ten apartament jest położony w dzielnicy Hackney w Londynie, w zasięgu wzroku od stacji kolejowej Stacja Hoxton. Targ Borough Market znajduje się 2,1 km od Modern Shoreditch Studio Central Location, a lotnisko Londyn City jest oddalone o niecałe 25 minut jazdy samochodem. Plac Piccadilly Circus leży w 4 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Modern Shoreditch Studio Central Location Londyn
Shoreditch Pad Bright & Airy
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Shoreditch Pad Bright & Airy

9.1
Wspaniały 13 opinii
589 m od nieruchomości
Shoreditch Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Shoreditch Apartment

635 m od nieruchomości
USD 202 USD 182
za noc
Stylist 2 Bedroom Apartment In Central London
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Stylist 2 Bedroom Apartment In Central London

776 m od nieruchomości
USD 374 USD 337
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Modern Shoreditch Studio Central Location akceptuje zwierzęta?
      Niestety Modern Shoreditch Studio Central Location nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Modern Shoreditch Studio Central Location posiada kuchnię?
      W Modern Shoreditch Studio Central Location goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Modern Shoreditch Studio Central Location Londyn

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij